Костопільський лісгосп

   Костопільський лісгосп є структурним підрозділом державного підприємства „Львівський військовий лісокомбінат”. Лісові масиви лісгоспу розташовані на території Рівненського полігона в трьох районах: Костопільському, Березнівському, Рівненському. Загальна площа Костопільського лісгоспу  – 12,4 тис. га, покрита  лісом  площа – 10,2 тис. га.

 Лісові масиви Костопільського лісгоспу виконують функції буферної зони полігона для безпеки місцевого населення, а також використовуються для базування і переміщення військ, та забезпечення їх лісоматеріалами.

Щорічно проводяться рубки догляду за лісом майже на 470 гектарах та рубки головного користування на 52 гектарах.

Костопільський лісгоп має власний деревообробний цех, реалізовує власну продукцію та сплачує податки. А також активно допомагає військовим частинам, які залучені до виконання бойових завдань у зоні проведення АТО. У цьому році для потреб Збройних сил України безкоштовно були надані дрова та лісоматеріали на суму 380 тис. грн. Окрім того підприємство надавало спонсорську допомогу на ремонт військового містечка в м.Костопіль, надавало фінансову допомогу благодійним фондам.

Лісгосп у своєму складі має Козлинське та Грушівське лісництва, без права юридичної особи, масиви яких охороняють 17 лісових охоронців,

Юридична та фактична адреса Костопільського лісгоспу: 35000, Рівненська обл., м. Костопіль,  вул.Рівненська, 70, а.

Коспільський лісгосп

Міжкімнатні двері ціна